מעתה אל תאמרו Lync אמרו Skype - Skype לעסקים

ערן קראוס מציג לנו את השינויים והיכולות החדשות של Skype For Business, פלטפורמת ה UM העדכנית ביותר מבית מיקרוסופט

מאת | פורסם: | עודכן:

בראשיתו נקרא המוצר LCS, לאחר מכן שונה ל- OCS, ואז שונה שוב ל- Lync, החל מחודש מאי 2015, כנראה בפעם אחרונה, שמו שונה ל- Skype. מעתה אמרו Skype for Business

אז למה בעצם נועד המיתוג מחדש?

ב Skype ישנם מיליוני משתמשים כל יום, ובכל רגע נתון, שעובדים עם המערכת כדי לשמור על קשר עם חברים ומשפחה. המוצר מותקן לנו במחשב, בסלולר ואפילו בטלוויזיות החכמות. Skype הפך לדרך תקשורת שגרתית בחיי היום יום של משפחות עם משפחה וחברים מעבר לים, וזו הדרך הפשוטה לתקשר באיכות גבוהה ובעלות נמוכה.

אז אם כולם מכירים Skype ומשתמשים במוצר, למה להקשות על משתמשי הארגון בהטמעה של מוצר בשם שונה שנקרא Lync? מייקרוסופט רכשה את Skype בשנת 2011 והחליטה לשנות את שם המוצר מ- Lync 2013 ל- Skype for Business ולהעניק למשתמש חוויה כפולה משני העולמות. מחד, חוויה של עולם ה- Lync המאובטח ומנוהל ע"י צוות ה- IT ומאידך חוויה של עולם ה- Skype בממשק פשוט ומוכר לכולם.

מה חדש ב- Skype for Business?

ממשק ותחושה חדשים – מצא את ההבדלים

חיפוש והוספת משתמשים מ- Global Skype Directory, מעתה ניתן לחפש באמצעות Nickname

סרגל שיחה צף תמיד על המסך לגישה מהירה

דירוג השיחה – מאפשר לצוות ה- IT לאסוף נתונים עפ"י חווית המשתמש בשיחה ולבצע ניתוח של המידע

תצוגה מקדימה בעברת קבצים

סט סמיילי חדש – יש מי שזה חשוב לו, כנראה גם בעסקים 

Dial in Access Number – מעתה תומך גם בשפה העברית ובשלל שפות חדשות שנוספו

התקשרות מ- Skype for Business אל Legacy Desktop Phone של המשתמש, במידה וקיים קישור בין מרכזיית PBX, ניתן להמשיך ולהשתמש בטלפונים השולחנים של המרכזייה.

כל זאת ועוד ב Skype for Business החדש.

 

ערן קראוס

אודות כותב המאמר

ערן קראוס - יועץ תשתיות בחברת U-BTech Solutions

ערן הוא יועץ תקשורת בתחום Microsoft Lync בחברת U-BTech Solutions. ערן עוסק בהטמעת פתרון התקשורת האחודה Microsoft Lync ובנוסף מבצע פרויקטים לייעוץ ופריסה של המערכת, החל בשלב התכנון, הגדרת המטרות בארגון ועד להשלמת הטמעת המערכת באופן מלא. כמו כן, ערן בעל הסמכת MCITP של מיקרוסופט.

comments powered by Disqus